Divadlo Palace

Tisk plakátů a programů k premiérám

Divadlo Palace je divadlo s dobrou adresou, nachází se totiž v pasáži Jalta na Václavském náměstí, která má dlouholetou kulturní tradici. Tisková produkce Chapiteau zajišťuje divadlu plakáty a další propagační materiály.


Zadání klienta

Před premiérou je v divadle vždy shon a zmatek. 

Potřebujeme si uvolnit ruce a hledáme někoho, na koho můžeme delegovat veškerou produkci tiskovin k našim divadelním projektům.

Vyžadujeme aby vše bylo dodáno v termínu a perfektní kvalitě. 


Řešení Chapiteau

Tisk plakátů a programových letáků před premiérou divadelního představení je vždy na poslední chvíli. Není to tím, že by se v divadle vše odsouvalo, ale tím, že fotografie se fotí až na kostýmovaných zkouškách, tedy těsně před premiérou.

Pro expresní tisk je nutné vše dohodnout dopředu, termíny v tiskárně, čas tisku a dodání, a hlavně připravit bezchybnou tiskovou specifikaci. Na chyby totiž není čas.


Výsledek spolupráce

Chapiteau zajišťuje tiskovou produkci pro Divadlo Palace od roku 2010. Spolupráce probíhá k oboustranné spokojenosti už deset let a během té doby se Chapiteau stalo jedním z partnerů divadla.

Tiskneme programy a plakáty k premiérám, měsíční programové letáky a plakáty, vstupenky, citylighty pro outdoor a další tiskoviny.