CO ŘÍKAJÍ KLIENTI

Druhé oči, žádné chyby

DITA NECHVÁTALOVÁ

Cushman & Wakefield

Druhé oči, žádné chyby: někdy vytváříme něco kreativnějšího. Publikace se lepí, skládá z různých kusů a je tam velký prostor pro chybovost. V Chapiteau ale průšvih odhalí dřív, než se stane.

Komplexní tiskový servis

TOMÁŠ PŘENOSIL

Divadlo Studio DVA

Při objemu tiskovin, které naše divadlo měsíčně připravuje, je jedinou možností mít zkušenou tiskovou produkci, na kterou se můžeme plně spolehnout a která zajistí komplexní tiskový servis. V Chapiteau jsme ji našli. Časová úspora je nepředstavitelná. Jedním mailem je vše vyřešeno.

Spolehlivý partner

JAN BÚRIK

Divadlo Na zábradlí

Ať už potřebujeme programy nebo plakáty k premiéře, měsíční programové letáky nebo třeba řezanou grafiku do kavárny, v Chapiteau jsme našli spolehlivého partnera, který vždy dobře poradí a vše zajistí rychle a na klíč. Spolupráce s ním pro mě znamená, že pošlu grafické podklady a tím celý tisk pouštím z hlavy.

Překvapivě dobré ceny

TOMÁŠ PŘENOSIL

Divadlo Studio DVA

Ceny, které bez znalostí a velkých objemů nezískáte. Několikrát jsem si to otestoval a cena, kterou nám vytendruje Chapiteau, je pokaždé nejlepší.

Konzultace a poradenství

MARTIN MARUŠINEC

Touch Branding

Vždycky když vytvářím nějakou neobyčejnou tiskovinu, rád přizvu Chapiteau coby ověřenou tiskovou produkci. Od začátku spolu konzultujeme technologii tisku, výběr papíru nebo třeba možnosti ražby. Navíc mám jistotu, že vše dorazí přesně tak, jak si řekneme, v termínu a bez chyb.

Tisk na klíč bez starostí

ANNA NOVÁKOVÁ

Tanec Praha

Je osvobozující a ruce uvolňující nemyslet v čase, kdy přípravy na festival vrcholí, na to, zdali tiskárna zvládne sklad plakátu A2, zdali dodá včas, zdali cena o ulici vedle nebude výhodnější, zdali tisk bude čitelný. Víte, že to vše Chapiteau zajistí za vás.

 

Pošlu podklady a pouštím tisk z hlavy

JAROSLAV MAŠEK

Grafik

Služba bez starostí: spolupráce s Chapiteau znamená, že pošlu grafické podklady a tím celý tisk pouštím z hlavy.

Reklamní kampaň na klíč

ZDENĚK PÁNEK

Mezinárodní festival DIVADLO

Chapiteau realizuje veškerou propagaci Mezinárodního festivalu DIVADLO - vizuál, televizní spot, outdoorovou kampaň, inzerci, grafický design a tisk reklamních materiálů... Je na ně spoleh, vše šlape jak má a kampaň je vidět. To je důvod, proč naše spolupráce trvá už více než deset let.

Profesionalita a odbornost

MARTIN VANĚK

Divadlo Palace

Na spolupráci se společností Chapiteau oceňuji zejména profesionální přístup a spolehlivost. Profesionalita a otevřenost, vysoká odbornost a ochota hledat vhodná řešení je pro nás zárukou kvalitního tisku i rychlého dodání.